В Івано-Франківському міському суді 12 липня обрали запобіжний захід Богдану Проціву, якого підозрюють у скоєнні ДТП, у якій загинуло двоє малолітніх дітей.
10 липня у селі Княжолука Долинського району у результаті лобового зіткнення автомобілів “Ford Focus” та “Kia Sportage” загинули двоє малолітніх дітей, двоє дорослих потрапили до лікарні. Аварія сталася на автодорозі Н-10 «Стрий – Чернівці – Мамалига», за попередньою інформацією від поліції, з вини водія “Kia Sportage”, який вилетів на “зустрічку”, повідомляє «Курс».
За кермом “КІА” був депутат Підберезької сільради Богдан Проців, брат відомих місцевих бізнесменів, які володіють фірмою “Брати КІП”. У крові водія за результатами експертизи було 2,9 проміле алкоголю.
У суд підозрюваного доставили на ношах.
Прокурор просив суд обрати для підозрюваного Богдна Проціва запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб без права застави, оскільки підозрюваний може впливати на свідків.
За його словами, у крові Проціва виявили 2,95 проміле алкоголю.
Богдан Проців заперечив і просив запобіжний захід в вигляді застави.
Адвокат Богдана Проціва у суді заявив, що порушення ПДР не було.
Після нарадчої кімнати суд обрав запобіжний захід Богдану Проціву у вигляді тримання під вартою до 8 вересня.