Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Держпродспоживслужба Прикарпаття посилить перевірки. Залучатиме ЗМІ і громадськість

Переглядів: 217

Після послаблення карантинних обмежень, пов’язаних із недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19, показники захворюваності населення Івано-Франківщини стабільно зростають, а загальна епідемічна ситуація в області залишається напруженою.

Результати перевірок та моніторингових обстежень, що проводить Держпродспоживслужба Прикарпаття, свідчать про масові порушення протиепідемічних правил та норм як населенням, так і суб’єктами господарювання, котрі  відновили роботу на хвилі пом’якшення карантину, повідомляє пресслужба Івано-Франківської ОДА.

Фахівці головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області заздалегідь розробили методичні рекомендації щодо проведення протиепідемічних заходів в певних закладах, довели їх до керівників та адміністрацій закладів, органів влади та місцевого самоврядування, голів ОТГ.  Крім того, усі рекомендації були опубліковані на офіційному веб сайті служби та на сторінці у ФБ.

Однак, незважаючи на розлогу інформаційну кампанію – порушення продовжують фіксуватись, і, як наслідок, – кількість  хворих на COVID-19 в області зростає.

Враховуючи таку ситуацію, в Держпродспоживслужбі Івано-Франківщини було прийнято рішення перезавантажити підхід і формат проведення перевірок та обстежень: відтепер Держпродспоживслужба перевірятиме дотримання санітарно-епідемічних вимог в позаробочий час та у вихідні дні.

Перевірки будуть фільмуватись, а до участі в них будуть залучатись представники громадських організацій, Національної поліції та ЗМІ.

Після  другого  факту фіксації порушення в одному і тому ж закладі – будуть   подаватись пропозиції до розгляду Регіональною комісією з ТЕБ і НС щодо прийняття рішення про припинення його діяльності.

Так, протягом 18-21 червня спеціалісти Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області уже провели 758 моніторингових відвідувань закладів громадського харчування.

Виявили 207 порушень, що становить 27,3 %, видали 272  приписи та пропозиції, склали 49 протоколів про порушення карантинних вимог, направили 33 інформації до органів влади та місцевого самоврядування та 15 – до  органів Національної поліції.

Нагадуємо, що за порушення карантину передбачений чималий штраф:  для громадян - від 17 тис. грн до 34 тис. грн, а для посадових осіб - від 34 тис. грн до 170 тис. грн.

Тож краян закликають дотримуватися необхідних протиепідемічних вимог і не ставте під загрозу своє здоров’я та здоров’я ваших близьких.

«Якщо ви бачите порушення карантинних вимог громадянами чи суб’єктами господарювання – повідомляйте головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 511389, або звертайтесь до територіальних управлінь», - закликають фахівці.

 

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: