Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Дитячі атракціони цьогоріч переважно будуть сконцентровані на території площі Героїв

Переглядів: 264

Про це йшлося на організаційному засіданні конкурсної комісії з визначення переможців комерційного конкурсу на право оренди окремих конструктивних елементів благоустрою для надання дитячих розважальних послуг та місць розміщення торгівельного обладнання у Калуській міській територіальній громаді, яке відбулося 9 квітня під головуванням заступника міського голови Богдана Білецького.

Засідання Комісії відбувається відповідно до Порядку, який затверджений рішенням виконавчого комітету міської ради від 26.07.2022 року №153, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду.

Члени комісії розглянули та обговорили звернення від 6 суб’єктів господарювання. Мова йде про атракціони «Дитячий потяг», батут, лабіринти, стоянка веломобілів, дитячий тир, стоянка дитячих електромобілів, торгівлю морозивом та сонцезахисними окулярами. Кожен з них надавав перелічені послуги і в минулих роках. Відповідні договори були укладені на 2 роки.

У зв’язку із завершенням терміну їх дії буде проведено черговий конкурс, який заплановано на 19 квітня в залі виконавчого комітету. Початок о 14:30.

Комісія одноголосно погодила розміщення лабіринту на вул. Лесі України (біля пошти). Решта конструкцій – на території площі Героїв.

Внесли пропозиції й щодо місць розміщення торгівельного обладнання для торгівлі морозивом та сонцезахисними окулярами: на вул Дзвонарській та Б. Хмельницького.

Базова ставка оплати на право оренди окремих елементів благоустрою міста для надання дитячих розважальних послуг та місць розміщення торгівельного обладнання встановлюватиметься відповідно до індексу росту споживчих цін.

Схожі матеріали за тегами: Калуш атракціони

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: