Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Для родин полеглих Героїв із Калуської громади влаштувати паломницьку мандрівку

Переглядів: 309

Для родин загиблих Героїв організували паломницьку поїздку до монастиря Благовіщення Богородиці Православної Церкви України, що у селі Голинь.

Паломників приязно зустрів владика Данило, який підтримав теплим словом зболілі серця родин Героїв та відслужив панахиду за померлими, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду.

Поїздка відбулась за підтримки міського голови Андрія Найди у рамках соціального проєкту «Ми поряд!», міської програми соціально-психологічної підтримки родин учасників АТО/ООС, внутрішньо переміщених осіб та сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах на 2022-2024 роки. Проєкт реалізовують працівники Калуського міського центру соціальних служб.

«Для учасників поїздки ця святиня була відкриттям та приємним прихистком для душі. Бесіди на духовні теми завжди знаходять своє місце у передвеликодній час. Говорили про страждання та пошуки сил, про ментальне здоров'я нації та патріотичне виховання», – зазначають організатори мандрівки.

До слова, це вже друга поїздка для родин загиблих Героїв у святі місця. Раніше була організована паломницька поїздка до Свято-Михайлівського чоловічого монастиря, що у селі Підмихайля.

Нагадаємо, що зустрічі родин полеглих Героїв із психологами центру соціальних служб відбуваються щосереди у консультативному пункті «Ветеранський простір». Там також надають всебічну допомогу ветеранам, демобілізованим за віком, станом здоров’я, а також для родин військовослужбовців. Пункт працює у робочі дні з 14:00 до 16:30, у п′ятницю – до 15:30.

Адреса: м. Калуш, вул. Сівецька, приміщення ГО «Спілка учасників АТО/ООС».

E-mail: veteranokalush@ukr.net.

Телефон: (066) 131-86-98.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: