Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Дорожники розповіли про стан доріг на Прикарпатті

Переглядів: 496

Станом на 8.00 30 грудня проїзд дорогами загального користування державного значення, а зокрема перевалами, забезпечений.

У низинних районах покриття здебільшого чисте від снігу, мокре. Особлива увага була до Вишківського перевалу, де випало до 70 см снігу. Для забезпечення заходів із безпеки руху дорожні організації працювали в посиленому режимі та цілодобово, повідомляє САД.

На забезпеченні проїзду та для протиожеледних заходів за добу використали 358 тонн солі та 721 тонн піщано-соляної суміші. Задіяні 47 працівників, 58 - у режимі чергування, 7 грейдерів та 22 піско- та солерозкидачі, 23 – в режимі чергування.

Служба автомобільних доріг Івано-Франківської області закликає учасників дорожнього руху беззастережно дотримуватися ПДР. Щоб уникнути ДТП, в передсвяткові дні особливо зважати на посилений рух транспорту і пішоходів, бути уважними на переходах.

Не зайве нагадати, що сідати за кермо в нетверезому стані категорично заборонено. Безпечніше залишити транспортний засіб у місцях паркування і скористатися послугами таксі.

«Дбайте про власну безпеку, оберігайте власне життя, своїх рідних та близьких. Адже необережність та нехтування Правилами дорожнього руху можуть призвести до непоправних наслідків, зіпсувати свято іншим учасникам дорожнього руху», - закликають дорожники.

 

 

Схожі матеріали за тегами: Прикарпаття дороги

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: