Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Голова ОДА зустрівся із заступником міністра закордонних справ України (ФОТО)

Переглядів: 431

Голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук зустрівся із заступником міністра закордонних справ України Євгенієм Єніним.

Під час зустрічі йшлося про потребу активізації співробітництва області з міжнародними партнерами та започаткування нової співпраці, повідомляє «Калуш ФМ», посилаючись на пресслужбу ОДА.

Андрій Бойчук зазначив, що область зацікавлена в започаткуванні співпраці у різних галузях.

«Для нас дуже важливо розширювати зовнішньоторговельні контакти задля того, щоб наші товаровиробники експортувати продукцію до більшої кількості країн. Також на Прикарпатті розвивається альтернативна енергетика, сільськогосподарський сектор, харчова промисловість та туристична галузь. Нам важливо знайти партнерів для впровадження нових технологій задля створення інноваційних розвинутих підприємств по кожному з напрямків», – зазначив очільник області.

Посадовець додав, що важливо акцентувати увагу на туристичних ресурсах Прикарпаття.

Йшлося про використання зв’язків МЗС щодо поширення інформації про туристичний потенціал області за кордоном через співпрацю із консульствами, підтримку в промоції області для іноземних туристів задля популяризації Івано-Франківщини для туристів із азійських країн та розвитку медичного туризму на Прикарпатті.

Також обговорювали питання організації обміну студентами та співпраці між вищими навчальними закладами, відповідними закладами закордоном, допомоги в обміні студентами з метою розвитку їх кваліфікацій та набуття досвіду.

 

Схожі матеріали за тегами: Голова ОДА зустріч Єнін

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: