Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Історії про опришків, відьом та Франка: в Івано-Франківську відкрили інтерактивне підземелля Ратуші (ФОТО)

Переглядів: 266

Туристично-інформаційний центр Івано-Франківська відкрив у підвалі міської Ратуші інтерактивне підземелля з тематичними локаціями. Там гіди проводитимуть авторську екскурсію. Також у підземеллі є місця, відведені для майбутніх театральних вистав та івентів.

Як зазначають автори проєкту, у Ратуші тривалий час була в’язниця, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на «Галку».

Серед відомих в’язнів – Іван Франко та Василь Баюрак, який є наступником Олекси Довбуша.

У підвалі облаштували тематичну експозицію, яку доповнюють розповіді від гідів. Експозиція підземелля відтворює легенди про відьом, опришків та катів. Усі локації супроводжуються звуковими ефектами.

«Багато років точились розмови, що потрібно оживити серце міста – Ратушу. У нашому місті ще є невідкритті таємниці, а саме – у підземеллях. Попри війну, попри негаразди, ми вирішили, що не потрібно чекати. Цьогоріч ми вирішили зробити цей перший крок і будемо надалі шукати можливості та фінансування», – розповіла директорка КП «Центру розвитку міста і рекреації» Руслана Василюк.

Проєкт створювали близько двох місяців. КП «Центр розвитку міста і рекреації» витратило на реалізацію близько 100 тисяч гривень. За словами керівниці, усі витрачені кошти були зароблені туристично-інформаційним центром Івано-Франківська.

«Жодної бюджетної копійки не було витрачено на ці експозиції. Всі виручені кошти з екскурсії, ми будемо спрямовувати виключно на розвиток і вдосконалення тих експозицій, які ми вже встигли створити», – зазначила Руслана Василюк.

Ідейниками та натхненниками концепції підземелля є екскурсоводи – Тетяна Воскобойнікова та Христина Тимошів.

У Центрі зазначають, що це буде не банальна експозиція. Підземелля буде інтерактивним місцем, де проходитимуть події.

«Один зі центральних залів ми залишили вільним та відкритим для інтерактивів, подій, заходів та вистав», – додала Руслана Василюк.

Схожі матеріали за тегами: Івано-Франківськ Ратуша підземелля

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: