Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Івано-Франківщина отримала 15 комплектів з інверторів та сонячних батарей

Переглядів: 280

На Прикарпаття доправили 15 комплектів, які складаються із інвертора та сонячних батарей. Цю допомогу надали міжнародні партнери з Міжнародної організації з міграції.

Про це повідомили у пресслужбі Івано-Франківської ОВА, інформує «Калуш ФМ».

«Івано-Франківська обласна військова адміністрація продовжує забезпечувати райони, громади, установи та організації критичної інфраструктури альтернативними джерелами електроенергії. Зокрема, ми звертаємося за допомогою і до багатьох міжнародних донорів. На наше звернення відгукнулася Міжнародна організація з міграції», – зауважила заступниця голови Івано-Франківської ОВА Людмила Сірко.

Важливо, що необхідні інвертори та сонячні батареї будуть передані медичним та соціальним закладам Прикарпаття, зокрема, геріатричним пансіонатам, будинкам-інтернатам, лікарням та оздоровчим закладам.

Посадовиця подякувала благодійникам від імені голови обласної державної адміністрації – начальниці обласної військової адміністрації Світлани Онищук за активну позицію та потрібну допомогу Прикарпаттю. За її словами, підтримка міжнародних партнерів є необхідною та вкрай важливою для усіх прикарпатців та внутрішньо переміщених людей.

«Ми високо цінуємо активну позицію наших міжнародних донорів, громадських організацій та волонтерів щодо захисту наших громадян під час війни в Україні. Впевнена, що надання такої допомоги – це успішний приклад вашої жертовності та небайдужості до тих проблемних питань, які необхідно вирішувати», – наголосила Людмила Сірко.

Схожі матеріали за тегами: інвертори сонячні батареї

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: