Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Івано-Франківська ОДА запускає програму перекваліфікації для ветеранів та їхніх родин

Переглядів: 208

У сучасному світі підтримка ветеранів і ветеранок стає дедалі більшою пріоритетною задачею для урядів різних країн. У світлі цього тренду, Івано-Франківська обласна державна адміністрація оголошує ініціативу щодо працевлаштування ветеранів та їхніх родин шляхом перекваліфікації та наданням нових можливостей на ринку праці.

Дехто з ветеранів шукає нове місце роботи після повернення до цивільного життя, а інші бажають опанувати нові спеціальності, які відповідають вимогам сучасного ринку праці. Івано-Франківська обласна державна адміністрація пропонує таким ветеранам та ветеранкам, а також їхнім сім’ям, унікальну можливість навчатися на безкоштовних курсах в центрах зайнятості з метою отримання нових навичок та перекваліфікації, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на ОДА.

За допомогою спеціальних безкоштовних курсів ветерани мають можливість вивчати різноманітні професійні напрямки та отримувати сертифікати, що підтверджують їхні знання та навички. Ця ініціатива дозволяє не лише забезпечувати працевлаштування, а й створювати умови для надання підтримки тим, хто її потребує у громадах.

Для участі у програмі ветерани та їхні родичі можуть звернутися до Державного центру зайнятості та отримати «Ваучер на навчання», який дозволить їм обрати заклад для отримання освіти чи перекваліфікації. Така підтримка є частиною стратегії уряду з формування політик, прийняття нормативних актів та розробки програм підтримки для ветеранів.

Важливим аспектом є те, що соціальна підтримка ветеранів у громадах має здійснюватися через місцеве самоврядування. Громада сама вирішує, які соціальні послуги розвивати, фінансувати та надавати. Для забезпечення доступності соціальних послуг у громадах необхідна достатня кількість якісних та емпатійних соціальних працівників.

Усе це – крок до успішної адаптації учасників бойових дій до мирного життя. Івано-Франківська обласна державна адміністрація закликає всіх громадян приєднатися до цієї ініціативи та спільно робити крок до підтримки наших ветеранів.

Схожі матеріали за тегами: ОДА підтримка ветеранів

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: