Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуські осередки Спілки Української Молоді і ПЛАСТу організовують оздоровлення дітей (ФОТО)

Переглядів: 300

У розпалі літні канікули. Активно і з користю організовують оздоровлення дітей національно-патріотичні громадські організації: калуські осередки Спілки Української Молоді і ПЛАСТ.

Найпопулярнішою формою літнього відпочинку дітей та молоді було раніше й залишається надалі таборування, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду.

З 3 по 9 липня на території Львівщини тривав виховно-відпочинковий СУМівський табір «Нескорені». Серед його учасників – а це 65 осіб – переважна більшість з Калуської громади.

На тій же базі з 11 по 13 липня відбулись спортивні змагання калуських сумівців «Ігри патріотів».

Калуський Пласт з 5 по 12 липня провів таборування для новацтва (діти 6-12 років) «Скарби нації» на базі обласного вишкільного центру в Солотвино.

А до цього, з 17 по 25 червня, у с. Мислівка відбувся юнацький мандрівний наметовий табір «Мокош».

Його учасниками стали 40 калуських пластунів. У серпні ще один мандрівний табір планують організувати сумівці. А пластуни готують благодійну акцію, приурочену до Дня Незалежності України.

Якісну організацію такого дозвілля фінансово підтримує міська рада. Зокрема, для забезпечення транспортних послуг, організації харчування, закупівлі канцтоварів виділяютьсь певні кошти з програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді, що функціонує при при управлінні у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту Калуської міської ради.

Схожі матеріали за тегами: СУМ ПЛАСТ діти відпочинок

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: