Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуські учні візьмуть участь у конкурсі з робототехніки від LEGO

Переглядів: 813

3-4 березня у Києві відбудеться Всеукраїнський турнір з робототехніки, повідомляє «Нафтохімік-Калуш».

Його започаткували компанії FIRST та LEGO Group.

 Заявку на участь цьогоріч подали 56 команд з всієї України. Калуш представлятиме спільна команда Калуської школи-інтернату для дітей зі зниженим слухом №2 та НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10-ліцей. Ця "збірна" вже вдруге братиме участь у конкурсі.

 Програма FIRST LEGO League створена для дітей 9-16 років. Її мета – надихнути дітей вивчати науку, технології, математику, а також долучатись до вирішення актуальних світових питань за допомогою конструктора LEGO. Трьома ключовими етапами FIRST LEGO League є: Основні Цінності, Гра роботів та Проект. Використовуючи набори LEGO Mindstorms, кожна команда спроектує, конструює та програмує повністю автономного робота для змагання на спеціальному полі. Також діти досліджуватимуть певну тему, обиратимуть актуальну проблему світового значення та придумуватимуть інноваційне рішення. Тема сезону 2017/2018 «Вода і людина»

Перед поїздкою до Києва команда представила свій проект «Пошук питної джерельної води» у Калуші. Фінансову підтримку команді для участі у конкурсі надало ТОВ «Карпатнафтохім».

Перше фото: Железяки

Схожі матеріали за тегами: школярі конкурс роботи Лєго

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: