Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуську громаду відвідали представники управління з координації гуманітарних справ (OCHA)

Переглядів: 177

Сьогодні, 16 листопада, Калуську громаду відвідали представники управління з координації гуманітарних справ (OCHA) – голова хабу у Львові Джозеф Кроулі та його асистент Мусаб Алахам.

Як зазначив Мусаб Алахам, організація координує роботу гуманітарних партнерів у західній Україні. Їх мета – допомогти внутрішньо переміщеним особам та людям, які постраждали від війни, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду. Зазначили, що співпрацюють з українським гуманітарним фондом.

Калуську громаду вже відвідували минулого року. Цьогоріч приїхали у Калуш на запрошення голови ГО «Чисті серця Калуш» Михайла Найди. Благодійники відвідали спільноту, ознайомилися із системою роботи. Після огляду приміщення відзначили дієвість волонтерського хабу.

Адже на сьогодні у «Чистих серцях Калуш» можуть отримати комплексу допомогу (соціальну, психологічну, юридичну) не тільки внутрішньо переміщені, а й, що важливо, військовослужбовці, члени їх сімей. Активно працюють і з дітьми різних вікових категорій. І на цьому не збираються зупинятися. Тому й запросили представників управління з координації гуманітарних справ для обговорення шляхів подальшої співпраці.

Як зазначили гості, після моніторингу діяльності калуської організації та вивчення потреб людей, які постраждали від війни, зможуть надати гуманітарну допомогу.

 А в подарунок представники OCHA отримали ляльки Роксолани, які виготовила та вручила волонтерка Галина Дмитрієва.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: