Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Картку калушанина отримали близько 100 жителів громади

Переглядів: 254

Сьогодні, 27 липня, члени виконавчого комітету Калуської міської ради розглянули питання про передачу картки пластикової з безконтактним чіпом Mifare 1K.

Відповідно до прийнятого рішення управління економічного розвитку міста Калуської міської ради повинно передати виконавчому комітету Калуської міської ради 10 тисяч карток калушанина на суму 140 тисяч 400 гривень, інформує «Калуш ФМ».

За словами начальника управління економічного розвитку міста Юрія Соколовського, орієнтовна вартість однієї картки становить 14 гривень. Управління закупило ці картки, зекономивши 60 тисяч гривень.

Наразі ЦНАП видав близько 100 карток калушанина.

Поки що картки калушанина видаються лише пільговим категоріям населення.

Зокрема їх можуть отримати учасники бойових дій та інваліди війни; інваліди І групи та особа, яка їх супроводжує; інваліди ІІ групи; ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ, ветерани податкової міліції, ветерани державної пожежної охорони, ветерани Державної кримінально-виконавчої служби України, ветерани служби цивільного захисту населення, ветерани Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України; реабілітовані особи й учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та постраждалі, внесені до І та ІІ категорій; діти-інваліди та особа, яка їх супроводжує; діти-сироти; діти позбавлені батьківського піклування; діти з багатодітних сімей та учні з малозабезпечених сімей.

Нагадаємо, що основною метою запровадження багатофункціональної електронної картки «Картка калушанина» є покращення якості надання соціальних послуг жителям Калуської громади.

Спершу картка міститиме три модулі: ідентифікаційний – включає ідентифікаційні дані власника картки та забезпечуватиме доступ до персональної інформації через особистий кабінет; соціальний – включає інформацію про перелік пільг та доплат, на які має право громадянин; транспортний – включає можливість оплати проїзду в міському пасажирському транспорті.

З часом будуть впроваджувати інші модулі, зокрема вже розпочали розробку дорожньої карти для введення шкільного модуля.

Тож жителів громади, які належать до пільгових категорій, просять прийти у ЦНАП і отримати картки калушанина.

Схожі матеріали за тегами: Картка калушанина видача ЦНАП

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: