Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Льодовий палац у Калуші хочуть передати у власність ОТГ

Переглядів: 476

У понеділок, 11 листопада, в Івано-Франківській облдержадміністрації відбулася чергова щотижнева нарада голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади.

Зокрема, під час наради обговорили питання про стан фізичної культури та спорту Івано-Франківської області, повідомляє WestNews.

За словами очільника управління спорту Ореста Оклієвича, в області нині функціонує 42 юнацькі спортивні школи, в яких займається 17,3 тисячі дітей та працює 870 тренерів. Також займаються 237 дітей з інвалідністю, їх тренує 12 тренерів з 8 видів спорту.

«Проблемною є на сьогоднішній день Льодова арена в Калуші. Там зараз займається хокеєм 40-50 дітей і це обходиться у 4 млн грн. Хочемо розглянути питання передачі цієї арени Калуській ОТГ», – наголосив Оклієвич.

Нагадаємо, льодовий палац у Калуші був збудований за державні кошти у 2009 році. Спершу він перебував в підпорядкуванні міста, проте через неможливість утримання у 2013 році його передали обласній раді, яка створила обласне комунальне підприємство «Льодова арена».

 

Схожі матеріали за тегами: Льодва арена Калуш Льодова арена

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: