Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Марія Савка: На Прикарпатті 2020 рік має стати роком ремонту доріг місцевого значення

Переглядів: 400

Сьогодні, 24 липня, в Івано-Франківській ОДА провели нараду щодо ремонту доріг.

Про це повідомляє Івано-Франківська ОДА.

Днями Президент України Володимир Зеленський підписав «Про деякі заходи щодо створення умов для розвитку та підвищення якості автомобільних доріг».

Під час наради чиновники обговорили стан виконання запланованих обсягів робіт з ремонту у 2019 році доріг, мостів місцевого та державного значення.  Крім того, окремо проаналізували підготовку до зимового утримання доріг, особливо місцевого значення.

Також керівникам відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації та служб дано доручення щодо напрацювання пропозицій в частині, що стосується ремонту доріг та мостових переходів у гірській місцевості, для включення їх до проекту Державної програми розвитку регіону українських Карпат на 2020-2022 роки з урахуванням Концепції розвитку гірських територій українських Карпат, яка розроблятиметься Кабінетом міністрів України.

Зокрема, в. о. голови облдержадміністрації Марія Савка зазначила, що 2020 рік має стати роком ремонту доріг місцевого значення. А для цього потрібно напрацювати механізми залучення додаткових коштів.

Посадовиця додала, що уже зараз необхідно визначити плани проведення ремонтних робіт на 2020 рік і розробити механізми співфінансування за рахунок Державного, обласного, районних бюджетів та інших коштів, незаборонених законодавством.

 

Схожі матеріали за тегами: Прикарпаття дороги ремонт плани

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: