Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Мешканці Брошнів-Осадської ОТГ можуть лікуватися у лікарнях Калуша (ФОТО)

Переглядів: 1353

Голова ОТГ Назарій Іванів та міський голова Калуша Ігор Матвійчук уклали договір про надання безоплатних медичних послуг жителям Брошнів-Осадської ОТГ у Калуській ЦРЛ (Підгірки) чи у Районній лікарні (вул. Каракая, 25).

За принципом «гроші підуть за пацієнтом» реформується медична галузь. Позитивні зміни у сфері медицини Брошнів-Осадської ОТГ розпочалися з 15 лютого, коли пацієнти за діагностичне обстеження, ліки першої необхідності, рeнтгeнологічні досліджeння у медичних закладах об’єднаної громади уже не платили, повідомляє Брошнів-Осадська ОТГ.

Відтак подбали і про «вторинку». Якщо у Брошнівській міській лікарні не буде певного виду послуг чи медобладнання, Центральна районна лікарня Калуської міської та районної рад чи Районна лікарня (вул. Каракая, 25) надаватимуть вторинну медичну допомогу безоплатно за наявності направлення від медзакладів Брошнів-Осадської ОТГ (Брошнівська міська лікарня, амбулаторія в с. Креховичі та ФАП в с. Кадобна).

Обстеження, медичні послуги включно з медикаментами на невідкладну допомогу, обстеження згідно з клінічними протоколами (крім комп’ютерної та магнітно-резонансної томографії), харчування для мешканців Брошнів-Осадської ОТГ будуть безоплатними.

Калуські лікарні щомісячно надаватимуть інформацію про кількість пролікованих пацієнтів та про вартість наданих послуг. Саме таку домовленість погодили під час робочої зустрічі Назарій Іванів та Ігор Матвійчук.

Схожі матеріали за тегами: Брошнів-Осдська ОТГ Калуш лікування

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: