Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Минулоріч на Прикарпатті актуальними були професії продавця, кухаря, офіціанта та бармена

Переглядів: 146

Про структуру робочих місць, на які були працевлаштовані прикарпатці у 2020 році, «Калуш ФМ» повідомили в Івано-Франківській обласній службі зайнятості.

Так, за видами економічної діяльності, 20,5% громадян працевлаштувалися у сфері торгівлі та ремонту, 18,6% – у сфері переробної промисловості, 17,3% –  у сфері освіти, 8,4% – у сфері тимчасового розміщування та організації харчування, 6,9% – у сфері сільського, лісового та рибного господарства, 6,8% – у сфері охорони здоров’я.

За професійними групами, робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин – 23,1%; працівники сфери торгівлі та послуг – 21,8%; професіонали, фахівці – 17,1%; найпростіші професії – 12,0%;  кваліфіковані робітники з інструментом – 11,1%.

У професійному розрізі, найбільший попит у 2020 році був на такі посади: продавець продовольчих та непродовольчих товарів, кухар, продавець-консультант, офіціант, охоронник, бармен, оператор котельні, водій автотранспортних засобів, тракторист, дорожній робітник, монтер кабельного виробництва, слюсар-ремонтник, швачка, в'язальник схемних джгутів, кабелів та шнурів, верстатник деревообробних верстатів, бухгалтер, сестра медична, менеджерів (менеджер (управитель) із збуту, менеджер-управитель), адміністратор, касир торговельного залу, лісоруб. У час дії карантину збільшився попит на медичних працівників, особливо на медичних сестер.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: