Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

На другому благодійному аукціоні на підтримку прикарпатських бійців продадуть картину на відстріляній гільзі

Переглядів: 250

«За кожну нашу рану виросте і помста! Не пробачимо і обов’язково переможемо!». На другому благодійному аукціоні на підтримку прикарпатських бійців продадуть арт-об’єкт, створений художниками Валерієм Твердохлібом та Нікітою Тітовим.

Про це у соцмережі Facebook повідомила голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук, інформує «Калуш ФМ».

«Ще одна цінна річ додається до всієї колекції лотів, яка буде представлена на нашому другому благодійному аукціоні на підтримку прикарпатських бійців.

Це арт-об’єкт, який створено за ідеєю художника-реставратора Івано-Франківського краєзнавчого музею Валерія Твердохліба та відомого українського художника-плакатиста Нікіти Тітова. З відстріляної гільзи снаряду з лінії фронту митці зробити справжній витвір, який створений у межах проєкту «БОГ МІЖ НАМИ ПЕРЕМОЖЕМО РАЗОМ». 18 арт-об'єктів у межах цього проєкту створені за підтримки Бізнес асоціації Івано-Франківська.

«За кожну нашу рану виросте і помста! Не пробачимо і обов’язково переможемо!» – таку назву дали митці цьому витвору і сьогодні ці слова влучно передають наші відчуття та очікування», – зазначила очільниця області.

Усі кошти, які будуть вилучені із благодійного заходу, за словами Світлани Онищук, будуть спрямовані на придбання засобів зв'язку, автономного живлення та дронів для прикарпатських бійців. Організатором благодійного аукціону є ГО «Бандерівський Схрон».

Дізнатися деталі щодо участі в заході можна за номером телефону (097) 404-09-93.

 

Схожі матеріали за тегами: Прикарпаття ЗСУ аукціон

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: