Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

На Франківщині вирішували як покращити якість шкільного харчування

Переглядів: 247

В Івано-Франківську відбувся регіональний форум з питань реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року.

Головна мета даної Стратегії – покращити якість харчування дошкільнят і школярів у закладах освіти, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду.

Учасників форуму привітала Перша леді Олена Зеленська. Вступне слово виголосила голова ОДА – начальниця ОВА Світлана Онищук.

Калуську громаду представляли на форумі заступниця міського голови Надія Гуш та начальниця управління освіти Ірина Люклян.

Програму заходу було розбито на чотири панелі: план реалізації Стратегії, модернізація харчоблоків із застосуванням трьох технологічних моделей харчування; фінансова спроможність громад для реалізації реформи (фінансування, закупівлі, порушення при їх проведенні); безпечне збалансоване харчування, кадровий потенціал і підготовка «агентів реформи»; українці свідомо обирають здорове харчування – регіональний аспект впровадження реформи.

В ході панельних дискусій присутні обговорили перспективи і шляхи реалізації Стратегії в розрізі актуальних тем. Зокрема, субвенційної підтримки створення навчально-практичних центрів сучасної професійної освіти і на придбання обладнання, модернізацію харчоблоків загальної середньої освіти; вірогідності отримання і критеріїв відбору об’єктів для спрямування субвенції й можливості залучення ресурсів міжнародних донорів для модернізації харчоблоків; нижньої межі вартості харчування і закупівлі продуктів, послуг харчування і кейтерингу; нового професійного стандарту підготовки кухаря закладу освіти; перспектив створення в регіоні кулінарного ХАБу; практичних кейсів імплементації реформи системи харчування у громадах, закладах освіти різних типів.

Схожі матеріали за тегами: регіональний форум Надія Гуш Ірина Люклян

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: