Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

На Лімниці хочуть побудувати водозабір для постачання водою чотирьох територіальних громад Прикарпаття

Переглядів: 276

За участю голови облдержадміністрації Світлани Онищук, народних депутатів Олени Вінтоняк та Ігоря Фріса, а також Галицького міського голови Олега Кантора та міського голови Бурштина Василя Андріїшина відбулася робоча зустріч з обговорення проєкту побудови центральної мережі водопостачання з водозабором із річки Лімниця.

На жаль, зараз екологічний стан поверхневих та частини підземних джерел питної води в деяких населених пунктах є незадовільним. Зокрема, в містах Галич та Бурштин бачимо також зношеність та поганий стан основних фондів систем питного водопостачання та водовідведення. Проблема є нагальною, оскільки в частині громад району вода взагалі пропадає з криниць, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на сайт Івано-Франківської ОДА.

Будівництво централізованої мережі водопостачання для чотирьох громад нашої області якісно покращить життя населення, які користуються цією водою щодня, споживають її як питну та використовують у технічних процесах.

Проєкт справді є актуальним та амбітним, оскільки охоплює понад 40 000 мешканців 4-х територіальних громад, а це – Галицька, Бурштинська, Дубівецька та Більшівцівська територіальні громади.

На даний момент вже розроблено техніко-економічне обґрунтування на виготовлення проєктно-кошторисної документації. Також народним депутатом Ігорем Фрісом було виділено кошти в межах фонду соціально-економічного розвитку на буріння додаткових свердловин у Шевченківському родовищі питних підземних вод для водозабезпечення мешканців цих громад.

Планується створення робочої групи, яка працюватиме над наступними кроками реалізації проєкту для усунення проблем водопостачання та забезпечення мешканців громад якісною питною водою.

 

Схожі матеріали за тегами: Лімниця водозабір проєкт

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: