Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

На Прикарпатті - новий начальник податкової служби

Переглядів: 1413

Виконувачем обов’язків начальника Головного управління ДПС в Івано-Франківській області призначили Юрія Якимишина.

17 вересня колективу податкової служби області представили виконувача обов’язків начальника Головного управління ДПС в Івано-Франківській області Юрія Якимишина. Відповідний наказ підписав голова ДПС України Сергій Верланов, повідолмляє ДПС в Івано-Франківській області.

Начальниця ГУ ДФС в області Ірина Столярик зазначила, що Юрій Якимишин працює в податковій службі більше двадцяти років, тому знає всі особливості цієї роботи. Розпочав свою трудову діяльність у вересні 1995 року, пройшовши шлях від податкового інспектора до начальника управління податкового аудиту в ДПІ в м. Івано-Франківську, згодом очолив Івано-Франківський відділ податкового супроводження підприємств Львівського управління Офісу великих платників податків ДФС.

Також Ірина Столярик висловила сподівання, що здобутий досвід у податкових органах стане новому очільнику служби у нагоді під час виконання поставлених завдань, що дозволить продовжити позитивні напрацювання із забезпечення надходжень до бюджету.

Своєю чергою Юрій Якимишин високо оцінив роботу колективу івано-франківських податківців та наголосив, що основними завданнями залишаються забезпечення наповнення бюджетів та надання якісних сервісних послуг платникам податків.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: