Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

На Прикарпатті розпочинають ремонт найпроблемніших ділянок автошляхів. Дорога у Боднарові, Вістові, Голині і Пійлі - у списку

Переглядів: 1521

В Івано-Франківській облдержадміністрації відбулася нарада щодо проведення ремонтних робіт на дорогах області державного та місцевого значення під керівництвом директора департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Володимира Рачкевича та за участю представників Служби автомобільних доріг в області, ДП «Дороги Прикарпаття» й ДП «Івано-Франківський облавтодор».

Про це інформує прес-служба ОДА.

«Задля ефективного використання наявного фінансового ресурсу ми визначили перелік доріг із великим навантаженням, які потребують невідкладного ремонту. Тож найближчим  часом розпочинаємо ремонт найпроблемніших ділянок автошляхів на Прикарпатті», - повідомив Володимир Рачкевич.

Зазначалося, що планується здійснення ямкового ремонту на ділянці дороги державного значення Н-18 Івано-Франківськ – від м. Тиcмениця до межі з Тернопільською областю, а також у самому районному центрі. Окрім того, роботи із відновлення дорожнього полотна проведуть на найбільш проблемних ділянках дороги Н-10 Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига.

Відремонтують також автошляхи у Павлівці (Тисменицького), селах Боднарів, Голинь, Пійло, Вістова (Калуського) та Креховичі (Рожнятівського районів) тощо.

Схожі матеріали за тегами: Прикарпаття ремонт дороги

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: