Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

На Прикарпатті шукають волонтерів для розбирання завалів у звільнених від армії РФ містах та селах

Переглядів: 591

Прикарпатців закликають доєднатися до команди волонтерів для розбирання завалів на звільнених від російських окупантів територіях. Про це повідомляють на Facebook-сторінці громадської організації «Гірський рятувальний центр», з посиланням на «Суспільне» інформує «Калуш ФМ».

У квітні рятувальники допомагали місцевій громаді в Ірпені, прибираючи територію та розбираючи завали. З травня учасники організації анонсували регулярні поїздки для допомоги людям в інших областях.

«Розпочинаємо організацію регулярних поїздок команд волонтерів на звільнені українські території для допомоги місцевим громадам (розбирання завалів, дрібні ремонтні роботи, прибирання). Витрати, пов’язані з доїздом, харчуванням, необхідними інструментами, засобами особистої гігієни та безпеки, забезпечуються в межах проекту», – йдеться у дописі.

Наступний виїзд запланований з 4 до 9 травня. Охочих стати волонтерами просять заповнити анкету, опісля рятувальники повідомлять подробиці кожної поїздки.

Учасники організації «Гірський рятувальний центр» формуватимуть команди від шести до дев’яти добровольців. З ними працюватимуть від трьох до шести рятувальників, які мають відповідний досвід, навички та вміння.

Поїздки організовуються у межах проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства», що впроваджується Isar Ednannia за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Схожі матеріали за тегами: Прикарпаття волонтери

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: