Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

На Прикарпатті цього року відремонтують п’ять мостів

Переглядів: 682

На автомобільних дорогах Прикарпаття є найбільше в країні мостових переходів та штучних споруд у розрахунку на 1 км, які часто разом із покриттям зазнають руйнувань внаслідок повеневих та зсувних процесів. Це викликає складність їх ремонту та експлуатації.

Загалом у віданні Служби автомобільних доріг області є 363 мости протяжністю 10,5 км, 10 із них недобудовані, знесені повінню. За два попередні роки відремонтовано 12 мостів. Відкрито відбудований міст на трасі Н-10 "Стрий – Мамалига", мости у Криворівні Верховинського, Раківці Богородчанського та Луці Городенківського районів, Татарові Яремчанської міськради, інформує прес-служба ІФ ОДА.

На 2018-й передбачено ремонт ще п’яти мостів, зокрема в Делятині. Цей міст унікальний тим, що проходить над річкою і залізницею та має кривизну в плані і профілі. Наразі розпочалися роботи із монтажу додаткових металевих опор та допоміжних балок. Такі конструкції не лише укріплять міст, а й сприятимуть його підйому на відповідну висоту. Роботи провадяться за розрахунками науковців кафедри автомобільних доріг НУ "Львівська політехніка" на замовлення Служби автомобільних доріг області за кошти з експлуатаційного утримання доріг. 

 

Схожі матеріали за тегами: Прикарпаття мости ремонт

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: