Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

На Прикарпатті у трьох виробників молочної продукції знайшли фальсифікат

Переглядів: 335

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області звертає увагу операторів ринку харчових продуктів, зокрема тих, що здійснюють обіг харчових продуктів (заклади оптової та роздрібної торгівлі, заклади громадського харчування (особливо харчування дітей), та споживачів, що згідно з повідомленням ГО «Громадський контроль захисту прав споживачів» у рамках масмедійного проєкту «СТОП ФАЛЬСИФІКАТ» та скарги Миронової В.В. встановлено факти невідповідності виробництва та/або обігу харчових продуктів. А саме:

– ковбасних виробів операторами ринку: ТОВ «Житомирський м’ясокомбінат», ТОВ «Феракс», ТОВ «М’ясокомбінат Ювілейний», ПрАТ «Український Бекон»;

– ікри лососевої (горбуші) операторами ринку: ПрАТ «Дальриба», ТОВ «Флагман Сіфуд»;

– масла солодковершкового операторами ринку: ТОВ «Рихальський завод сухого молока», ТОВ «Еней», ТОВ «Фірма АПРЕЛЬ», ПП «Земледух В. Т.», ТОВ «Іва-Арт», ТОВ «Городенківський сирзавод», ТОВ «Інтер-мол», ТОВ «Терен-Про», ВАТ «Турківський молокозавод», ТОВ «Гранд Молпродукт», ТДВ «Яготинський молзавод, Золотоніський маслоробний комбінат», ПП «Рось» філія «Роменський молочний комбінат», ТОВ «Мілкіленд-Україна».

Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку, які використовують у виробництві та/ або здійснюють обіг продукції відповідної дати виготовлення, зазначеної в додатках за посиланнями, про необхідність вилучити її з виробництва та /або обігу та у термін більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Також з метою протидії обігу небезпечних, непридатних до споживання, неправильно маркованих харчових продуктів головне управління Держпродспоживслужби в області звертається до споживачів у разі виявлення їх в обігу,повідомляти за тел.: (0342) 51-13-89, 51-13-92, або звертатись до районних, міських управлінь, відділів, – йдеться у дописі.

Ознайомитися з копіями експертних висновків уповноважених лабораторій до операторів ринку, які здійснюють обіг харчових продуктів відповідної дати виготовлення, можна за посиланнями:

Додаток 1 – ковбасні вироби та рибопродукти https://vetif.gov.ua/.../%D0%94%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%82...

Додаток 1 – масло солодковершкове https://vetif.gov.ua/.../%D0%94%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%82...

Додаток 2 – масло солодковершкове – невідповідна продукція https://vetif.gov.ua/.../%D0%94%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%82...

Схожі матеріали за тегами: Прикарпаття фальсифікат

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: