Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

На Прикарпатті запрацює проєкт «Поліцейський офіцер громади»

Переглядів: 540

У 2019 році Національною поліцією впроваджено пілотний проєкт «Поліцейський офіцер громади», метою якого є поглиблення співпраці поліції з місцевими громадами. В цьому році проєкт розпочне діяти і в Івано-Франківській області.

«Це поліцейський, котрий несе службу в об’єднаних територіальних громадах – у сільській місцевості та невеликих містах. Він відкритий для людей, особисто знає мешканців та їхні проблеми, надає якісні поліцейські послуги для створення спільного безпечного середовища», - розповів начальник обласної поліції Володимир Голубош.

У 2020 році проєкт запрацює і на Прикарпатті. Однак поліція самотужки не вирішить усіх проблем, пов’язаних із його реалізацією, тому Володимир Голубош закликав місцеву владу та голів ОТГ максимально сприяти цьому процесу.

«Ми сподіваємось на підтримку обласної влади у реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади». Адже тільки спільні зусилля поліції, органів влади та громад дозволять досягнути мети – створення безпечного простору для прикарпатців», - додав керівник поліції Прикарпаття.

Крім того, з метою покращення реагування на повідомлення та розкриття злочинів за «гарячими слідами» одним із пріоритетних завдань Національної поліції на 2020 рік визначено розвиток систем відеонагляду із потужною аналітичною складовою. Зокрема, розпізнавання облич людей та номерних знаків транспортних засобів.

«Користуючись нагодою, хочу подякувати владі за надану підтримку та виділення коштів у рамках регіональної цільової програми профілактики правопорушень на 2016-2020 роки», - сказав Володимир Голубош.

Схожі матеріали за тегами: Прикарпаття поліція проєкт офіцер громади

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: