Радіо КалушFM (050) 66-56-321 (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

На строкову військову службу з Івано-Франківщини відправили 72-х призовників

Переглядів: 547

12 квітня на плацу обласного збірного пункту відбулися урочисті проводи 72-х прикарпатських призовників до лав Збройних сил України.

Привітали майбутніх солдатів заступник голови облдержадміністрації – голова обласної призовної комісії Ігор Пасічняк, військові капелани, учасники антитерористичної операції на сході країни, родичі та близькі, інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.

«Хочу подякувати вам, призовники, за ваш усвідомлений вибір та приклад, який ви подаєте іншим молодим людям. Неодноразово лунає в засобах масової інформації відгуки про те, що хлопці не хочуть йти в армію. У зв’язку з цим, хочу зазначити, що область впродовж усіх призовів стовідсотково виконувала планові завдання, які були покладені на нас. Це свідчить про те, що ви справжні патріоти своєї держави, вірні сини свого народу, які готові йти захищати рідну землю та бути надійним тилом кожному з нас» - наголосив Ігор Пасічняк.

За словами посадовця, всі призовники проходитимуть строкову службу в пунктах постійної дислокації і в зону АТО направлятися не будуть.

Принагідно зазначимо, що на строкову службу з області планують призвати 405 громадян.

Схожі матеріали за тегами: Прикарпаття призовники

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: