Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Не заплатив кілька сотень гривень – плати дві тисячі: прикарпатські газовики взялися за боржників

Переглядів: 660

 «Івано-Франківськгаз» подає до суду на боржників за доставку газу.

Сума боргу, судовий збір до – 2,1 тис. грн та 10% від суми заборгованості – такі витрати несуть боржники «Івано-Франківськгазу», справи яких були передані до суду, йдеться на сторінці «Івано-Франківськгазу» в соцмережі.

З початку року газорозподільна компанія надіслала 50 тис. досудових повідомлень, та подала 2,3 тис. позовів. Як свідчить статистика, понад 50% боржників, справи яких передають до суду, одразу сплачують за доставку газу.

Незалежно від суми заборгованості – чи це кілька сотень гривень, чи кілька тисяч гривень – споживачі, які кілька місяців не сплачують за доставку газу і не пишуть заяву на реструктуризацію боргу, мають усі шанси сплачувати за розподіл у судовому порядку.

 «Рекомендуємо не чекати судового рішення та сплачувати за доставку газу вчасно. Якщо споживач не може вчасно оплатити послуги газорозподільної компанії, він може написати заяву на реструктуризацію боргу. Проте ігнорувати борг та досудові попередження не радимо. Стягнення боргів у судовому порядку призведе до додаткових фінансових витрат», – говорить комерційний директор АТ «Івано-Франківськгаз» Віктор Кедик.

Як зазначають в акціонерному товаристві, компанія вимушена застосовувати примусові методи стягнення заборгованості, при цьому не відключаючи клієнтів-боржників від газопостачання, адже ці кошти вкрай необхідні для обслуговування газорозподільної системи та забезпечення безперебійного газопостачання в опалювальний сезон.

 

Схожі матеріали за тегами: Газовики боржники суд

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: