Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

НКРЕКП зменшить тарифи на доставку газу для прикарпатців

Переглядів: 247

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг НКРЕКП, на засіданні 19 січня планує розглянути питання щодо зменшення тарифів на доставку (розподіл) газу на 2021 рік для кількох газотранспортних компаній. Серед них – «Івано-Франківськгаз» та «Тисменицягаз».

Нові тарифи на транспортування газу для абонентів «Івано-Франківськгаз» та «Тисменицягаз» НКРЕКП затвердила 30 грудня, пише КУРС.

«Враховуючи чисельні звернення громадян, з метою недопущення соціальної напруги серед населення та додаткового захисту споживачів природного газу пропонується здійснити перегляд тарифів на послуги розподілу природного газу для операторів ГРМ та внести зміни до відповідних постанов НКРЕКП», – ідеться на сайті НКРЕКП.

Для АТ «Івано-Франківськгаз» вартість доставки (розподілу) газу планують зменшити з 1,91 до 1,79 грн, для «Тисменицягаз» – з 2,37 грн до 1,79 грн.

Також комісія перегляне тарифи на доставку газу для ПРАТ «Гадячгаз», АТ «Закарпатгаз», ПРАТ «Коростишівгаз», АТ «Лубнигаз», ПрАТ «Мелітопольгаз», АТ «Миколаївгаз», АТ «Полтавагаз», ПрАТ «Тернопільгаз», ПрАТ «Уманьгаз», АТ «Харківгаз», АТ «Чернівцігаз» та ТОВ «Газовик».

 

Схожі матеріали за тегами: Прикарпаття доставка газу тарифи зменшення

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: