Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Новий очільник ОДА не задоволений роботою головного медика області

Переглядів: 658

Сьогодні під час наради у голови Івано-Франківської ОДА Дениса Шмигаля підняли питання щодо ефективності роботи Департаменту охорони здоров'я на чолі з її керівником Миколою Стовбаном.

Денис Шмигаль наголосив, що отримав два листи, які є «тривожними дзвониками» у роботі департаменту, повідомляє «Фіртка».

«Для мене ця ситуація - великий сигнал щодо ефективності роботи департаменту і керівника. Погано розбирати ситуацію без нього, адже керівник у Києві, але коли він приїде, ми обов'язково проведемо внутрішню нараду і аж до прийняття відповідних рішень», - зазначив Денис Шмигаль.

Перший лист від Держаудитслужби, яка провела аналіз щодо роботи охорони здоров'я в області протягом двох років та виявила ряд порушень. Зокрема, департамент не виконав державну програму щодо забезпечення хворих інсуліном і міг, проте не зекономив понад два мільйони гривень.

Другий лист від голови профспілок до Уряду та відповідних установ, в якому йдеться про те, що в Україні у дев'яти областях є проблема з невиплати медикам заробітної плати. Як з'ясувалося, найгірша ситуація в Івано-Франківській області, де заборгованість із заробітної плати з травня зросла на 20 мільйонів.

Через це голова ОДА Денис Шмигаль наголосив на неефективності роботи департаменту охорони здоров'я та його керівника.

Критичну ситуацію із заборгованості зарплат має Богородчанський, Верховинський, Рогатинський та Галицький райони, Солотвинська і Бурштинська лікарні.

Денис Шмигаль акцентував, що від департаменту йому потрібен план вирішення проблеми номер один - гемодіаліз та інсулін та на другому місці - заробітня плата.

«Ви маєте давати шлях рішення проблем, я довго не буду читати ці листи з критичними зауваженнями або департамент справляється, або приймаємо відповідні рішення», - сказав Денис Шмигаль.

Нагадаємо, нарікання на роботу керівника департаменту озвучували влітку й на сесії Івано-Франківської обласної ради.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: