Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Область визначили переможців конкурсу проектів з реабілітації учасників АТО

Переглядів: 550

12 червня в Івано-Франківській ОДА відбулося засідання конкурсної комісії з розгляду проектів соціально-психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції.

На засідання були запрошені представники обласного центру допомоги учасникам АТО в області та міської асоціації учасників АТО, інформує прес-служба ОДА.

За рішенням конкурсної комісії переможцями конкурсу проектів визначили громадські організації «Благодійний фонд «Франківський опір», «Івано-Франківська обласна спілка членів сімей загиблих, померлих та безвісти зниклих в зоні АТО», «Центр для учасників АТО та їхніх сімей «Бандерівський схрон», та «За покликом серця».

Пріоритетами цього конкурсу є підтримка учасників АТО та членів їх сімей, створення умов психологічної реабілітації шляхом фізичної терапії, творчих занять (групова та індивідуальна робота), залучення фахівців з психологічною освітою для реабілітації учасників АТО та членів їх сімей, проведення заходів, спрямованих на підтримку та соціальну інтеграцію учасників АТО та членів їх сімей.

Відповідно до рішення облради, цього року на фінансування проектів з реабілітації ветеранів передбачено 750 тис. грн.

Передбачено також і півфінансування проекту (програми) в розмірі не менш як 25 відсотків загального обсягу фінансування зі сторони учасника. Внесок для реалізації проекту може здійснюватися учасником у формі матеріальних чи нематеріальних ресурсів, у тому числі як оплата вартості приміщення, техніки, обладнання, проїзду тощо.

 

Схожі матеріали за тегами: Конкурс проекти реабілітація АТО

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: