Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Опитування. У Калуші 80% батьків «за» безкоштовне харчування учнів 1-4 класів

Переглядів: 733

Погоджуються на доплату 68% батьків школярів молодших класів.

З метою вивчення громадської думки про харчування в закладах загальної середньої освіти Калуської міської ОТГ управління освіти Калуської міської ради з 3 по 6 грудня проводило опитування батьків.

Як повідомила на оперативній нараді в міського голови заступниця начальниці управління освіти Калуської міської ради Леся Кобзан, в опитуванні взяло участь близко 80% батьків учнів 1-4 класів, це 2581 респондент.

На запитання, чи задовільняє їх безкоштовне харчування дитини на суму 12 грн, 11% батьків відповіли, що ні, 39% - частково і 48,5% - сказали так.

Також 68% батьків готові здійснювати доплату з метою покращення раціону харчування.  Щодо співвідношення (міський бюджет : батьківська плата), то 53% запропонували 60:40, а 35% - 50:50.

Щодо категорій дітей, яких слід харчувати за кошти міського бюджету, то близько 60-70% батьків вказали дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Також 80% батьків підтримали ідею безкоштовного харчування учнів 1-4 класів.

Перший заступник міського голови Надія Гуш, яка зачитувала довідку освітян, зауважила, що на Франківщині ніхто, крім Калуша, не харчує школярів молодших класів за кошти місцевого бюджету.

Міський голова Андрій Найда також додав, що опитування проводилось з метою вивчення думки батьків. Проте бюджет на наступний рік буде дуже незбалансованим, тому питання безкоштовного харчування вирішуватиметься на бюджетній комісії і при прийнятті бюджету.

- Якщо буде можливість, то ми це продовжуватимемо, - акцентував він.

Схожі матеріали за тегами: Калуш опитування харчування учні

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: