Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Прикарпатські лікарні за лікування пацієнтів з COVID-19 отримали від НСЗУ 278 млн гривень

Переглядів: 587

278 мільйонів гривень отримала Івано-Франківська область за надання медичної допомоги пацієнтам з COVID-19 та підозрою на ньогo.

Про це повідомили під час онлайн-брифінгу Національної служби здоров’я України, інформує Суспільне Карпати.

Прикарпаття є лідером щодо отриманих від НСЗУ грошей за лікування хворих на коронавірусну інфекцію.

«Звісно ж, це обумовлено тим, що саме Західна Україна має найбільше хворих на коронавірус і з підозрою на нього. Деякі лікарні прагнули отримати додаткові гроші за контрактами з COVID, але пацієнтів вони не хочуть брати, – повідомила директорка Західного міжрегіонального департаменту НСЗУ Мар’яна Возниця. – В Україні понад 500 лікарень отримали фінансування НСЗУ на відкладених умовах. Із них – 169 закладів Західного регіону, які до першого жовтня цього року мали виконати ці відкладені вимоги. Вони зобов’язалися протягом шести місяців забезпечити заклад необхідним медобладнанням і кваліфікованими фахівцями. Якщо ці заклади до 30 вересня не виконають ці вимоги, вони не отримають виплати. Для НСЗУ критично важливо, аби до цього терміну ці вимоги виконали центри екстреної медичної допомоги».

Також 14 лікарень Івано-Франківщини, які надають медичну допомогу при гострому мозковому інсульті, отримали фінансування на загальну суму 21, 7 мільйона гривень.

 

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: