Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Прикарпатців закликають підготувати свої будинки до зими. ПРАВИЛА

Переглядів: 375

На Україну чекає складний опалювальний період через агресію з боку російської федерації.

Зараз усі енергетики посилено готують енергетичну інфраструктуру до опалювального періоду 2022-2023 років. У холодну пору року через масове вмикання обігрівачів та інших опалювальних приладів зростає навантаження на внутрішньо будинкові та розподільчі електромережі. Перенавантаження може вивести з ладу як окреме помешкання, так і цілий багатоквартирний будинок та, навіть, вулицю, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Івано-Франківську ОДА.

Щоб уникнути подібних ситуацій, Держенергонагляд підготував інформаційну пам’ятку для мешканців багатоквартирних будинків. У ній можна дізнатися як підготувати свою оселю до ОП та як уникнути перевантаження електромереж у зимову пору року.

Крім того, Держенергонагляд наголошує, що, окрім внутрішніх електромереж, необхідно підготувати внутрішньо будинкові електричні мережі. Для цього власники багатоквартирних будинків мають звернутися до підприємств, які обслуговують будинок (ОСББ, ЖЕК, управляючі компанії тощо), з метою обстеження стану електропроводки будинку, усунення можливих несправностей задля уникнення замикання, загоряння та пожежі.

З метою уникнення надзвичайних ситуацій прикарпатцям нагадують правила використання електроприладів:

– зверніть увагу на правильність використання електроприладів, якими ви користуєтесь у своїх домоволодіннях (у тому числі опалювальних) у межах дозволеної вам потужності;

– не використовуйте саморобні електроприлади (в тому числі опалювальні), це небезпечно для вашого життя та життя оточуючих;

– дбайте про свою безпеку під час використання електричної енергії;

– економте споживання електричної енергії;

– вчасно розраховуйтесь за спожиту електричну енергію.

Такі дії сприятимуть стабільній роботі електромереж в умовах воєнного стану та збережуть енергоресурси країни.

Схожі матеріали за тегами: опалювальний сезон підготовка

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: