Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Пріоритети соціального захисту учасників АТО: путівки на лікування, спецавтотранспорт і пільговий проїзд

Переглядів: 2005

Днями під час засідання колегії обласної державної адміністрації в.о. директора департаменту соціальної політики ОДА Віталій Яворський доповів про соціальний захист учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників АТО на Сході України у 2018 році.

Він зазначив, що на виконання заходів обласної програми в частині соціального забезпечення у 2017 році з обласного бюджету профінансовано 6,3 млн грн. У 2018 році на програму в обласному бюджеті планується передбачити на один мільйон більше, тобто 7,3, повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Варто зазначити, що впродовж 2016-2017 років за кошти державного бюджету придбали житло для 37 сімей загиблих учасників бойових дій та особам з інвалідністю І-ІІ групи, цього року планується закупити ще три помешкання для цих категорій.

«Під час виконання програми соціального захисту учасників АТО, членів їх сімей, в тому числі сімей загиблих, є ряд питань, які потребують першочергового вирішення. Насамперед – це санітарно-курортне лікування, забезпечення учасників АТО з інвалідністю спецавтотранспортом, пільгового перевезення учасників АТО, а також надання у всіх районах та містах обласного значення пільг учасникам бойових дій під час АТО та членам їх сімей, а також сім’ям загиблих до встановлення статусу», - акцентував Віталій Яворський.

Голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук, доручив звернути особливу увагу на забезпечення учасників АТО з інвалідністю спецавтотранспортом.

«Ми знаємо, що в області уже є вісім людей, яким потрібен транспорт такого роду. Проблема щодо їхнього забезпечення очевидна – за всі роки ведення бойових дій, жоден з учасників війни не був забезпечений таким транспортом. Тому прошу розробити алгоритм дій задля вирішення цієї проблеми та стати першими в Україні, хто забезпечить атовців спецавтотранспортом», - зазначив очільник області.

Додамо, що у Калуші у 2018 році з місцевого бюджету трьом сім’ям загиблих в АТО виплачуватиметься щомісячна допомога в розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб на сім’ю. У бюджеті також передбачено 500 тис. гривень на проведення реабілітації учасників АТО та їх сімей та 300 тис. гривень на одноразові допомоги учасникам АТО. У 2017 році їх надали 41 учаснику АТО на 295,7 тис. гривень.  

 

Схожі матеріали за тегами: Соцзахист учасники АТО Прикарпаття Калуш

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: