Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Релігійна громада та громадська організація спільно проводитимуть заходи в Калуші для соціальної інтеграції ВПО до життя

Переглядів: 71

На початку жовтня цього року волонтерська ініціатива громадської організації «Молодь у дії», головою якої є Іванна Гриців, спільно з о. Ігорем Пришляком та парафією церкви Зіслання Святого Духа УКГЦ отримали підтримку комітету представників УВКБ ООН та БО «БФ Карітас Івано-Франківськ».

А вчора, 16 листопада, на базі ГО «Чисті серця Калуш» відбувся тренінг для ініціативної групи, яка втілюватиме програму «Ті, що ідуть по дорозі з тобою» спільноти «Молодь у дії». Заходи реалізовуватимуться в рамках проєкту «Захист внутрішньо переміщених осіб в Івано-Франківській області», інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду.

Також представники БО «БФ Карітас Івано-Франківськ» привезли засоби для навчання та відпочинку: матеріали для практичних робіт, акустичну систему, кавові машини. Організатори ініціативи очікують ще на фліпчарт, сенсорний килимок та ін.

Заходи, які спрямовані на соціальну інтеграцію переселенців до життя в громаді, відбуватимуться впродовж двох місяців у трьох групах місцевих мешканців та ВПО: жінок віком 35-50 років, підлітків (11-15 років) та дітей (6-10 років).

Для наймолодших проведуть мистецькі майстер-класи, для підлітків – арт-терапевтичні активності. Для жінок зорганізують зустрічі за методикою біосугестивної терапії та майстерки.

А вже в цю суботу на парафії Зіслання святого духу УКГЦ діти виготовлятимуть вервички.

Для участі у заходах телефонувати: (099) 377-03-70 (Іванна).

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: