Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Рушниці і карабіни. Прикапатці добровільно здали понад 70 одиниць зброї

Переглядів: 881

З початку місячника добровільної здачі зброї до поліції Івано-Франківщини здали 76 одиниць зброї.

Прикарпатці активно використовують можливість добровільно видати правоохоронцям зброю, щоб уникнути кримінальної відповідальності. З початку операції громадяни здали до поліції 27 незареєстрованих одиниць зброї, 18 гладкоствольних рушниць, 3 карабіни та 6 одиниць холодної зброї, повідомляє сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

Крім того, громадяни мають можливість, як позбутися зброї, що зберігається без дозвільних документів, так і перереєструвати її на себе, за умови проходження необхідної процедури легалізації.

В декількох випадках мешканці принесли зброю після смерті її власників, щоб згодом переоформити у свою власність.

Поліція наголошує, що відповідно до ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами», добровільна здача вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин і спеціальних засобів, які зберігаються незаконно, звільняє від кримінальної відповідальності.

Ті, у кого зброя вилучається поліцейськими примусово, притягуються до кримінальної відповідальності за ч. 1 або ч. 2 ст.263 Кримінального кодексу України. Недобросовісним власникам заборонених предметів загрожує до 7 років позбавлення волі.

У поліції нагадують, що операція триватиме до 31 жовтня.

"Якщо у вас виникли додаткові питання, чи ви маєте інформацію щодо можливого зберігання нелегальної зброї сусідами, родичами або іншими особами, ви можете звернутись до інспектора з контролю за обігом зброї в сфері дозвільної системи відділів, відділень поліції або зателефонувати на лінію "102", - повідомляють правоохоронці.

Схожі матеріали за тегами: Прикарпаття зброя місячник

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: