Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Що таке мінімальна плата за розподіл газу. Пояснення АТ «Івано-Франківськгаз»

Переглядів: 269

У березні минулого року для споживачів з нульовим споживанням, а також для тих, хто користувався газом менше 9 місяців чи нових споживачів, Держрегулятор НКРЕКП запровадив мінімальний платіж за доставку газу.

Що таке мінімальна плата за розподіл (доставку) газу і як вона розраховується – пояснили в Регіональній газорозподільній компанії АТ «Івано-Франківськгаз», повідомляє «Калуш ФМ».

Як зазначається, мінімальний платіж залежить від наявних у споживача газових приладів.

Так, наприклад, якщо такий клієнт користується тільки газовою плитою, його замовлена потужність встановлена Регулятором НКРЕКП на рівні 39 куб. м на рік. Тобто, впродовж року він має сплатити доставку 39 куб. м газу.

Для клієнтів, які користуються газовою плитою та газовим водонагрівачем, мінімальна замовлена потужність складає 126 куб. м газу.

Той же, хто використовує ще й газовий котел для опалення, має мінімальний платіж, виходячи з річної норми споживання газу – 314 куб. м .

З 2021 року аналогічний платіж НКРЄКП запровадила для тих, хто використовував газ мінімально. Так, наприклад, якщо клієнт користується тільки газовою плиткою і спожив за минулий газовий рік 15 куб. м газу, його замовлена потужність встановлена Держрегулятор на рівні 39 куб. м на рік. Тобто, впродовж року він має сплатити доставку 39 куб. м газу.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: