Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Сьогодні на Франківщині з перевіркою міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов (ФОТО)

Переглядів: 504

Сьогодні, 25 вересня, під час робочої поїздки на Івано-Франківщину Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов ознайомиться з ходом робіт на об’єктах, які реалізуються у рамках програми Президента «Велике Будівництво».

Також посадовець перевірить стан проведення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої повінню в західних областях України у червні 2020 року, повідомляє пресслужба Івано-Франківської ОДА.

«Працюю сьогодні на Івано-Франківщині. На порядку денному питань багато, і кожне — надважливе. Починаємо з огляду медичної інфраструктури, зокрема з планів області щодо оновлення 9 приймальних відділень у межах програми Президента «Велике будівництво». Зважаючи на щоденні показники щодо кількості захворювань у країні, все, що пов’язане зі здоров’ям людини, сьогодні на першому місці. Відповідно, приймальні відділення як частина «Великого будівництва» є тим критерієм ефективної роботи керівництва області, яку ми оцінюємо та за яку відповідаємо», - розповів Олексій Чернишов.

Міністр розвитку громад та територій України наголосив, що керівництво області має зосередитися на дотриманні термінів виконання робіт та якості. Також зауважив: «Івано-Франківщина входить до п’ятірки областей, де найбільше активних хворих на сто тисяч населення. Вкотре дякую медичним працівникам області за їхню віддану працю та професійність».

Схожі матеріали за тегами: Франківщина міністр Чернишов робоча поїздка

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: