Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Світлана Онищук нагородила 15 рятувальників, котрі ліквідовували пожежу Бурштинської ТЕС після ракетного удару

Переглядів: 321

Прикарпатські рятувальники сьогодні виконують складну та неоціненну роботу. Лише минулого тижня їм довелося ліквідовувати наслідки ракетних ударів, яких завдала російська армія по території нашої області.

Учора голова Івано-Франківської ОДА – начальниця ОВА Світлана Онищук нагородила 15 рятувальників, котрі першими прибули на гасіння пожежі, спричинену вибухами. Завдяки їхній вправності та оперативності вдалося швидко ліквідувати пожежу та відновити роботу Бурштинської ТЕС. Про це очільниця області повідомила у соцмережі Facebook, інформує «Калуш ФМ».

Принагідно рятувальники продемонстрували свою підготовку до осінньо-зимового періоду, спеціальну та аварійно-рятувальну техніку, а також обладнання для визначення хімічного та радіаційного забруднення.

«Наші рятувальники – це сила, що рятує від стихій, руйнацій, травмувань та загибелі. І сьогодні багато прикарпатських піротехніків та рятувальників несуть службу на Харківщині та Київщині, за що їм велика шана і вдячність.

Рашисти хотіли нас налякати ракетними ударами по об’єктах критичної інфраструктури та вивести з ладу нашу енергетичну систему. Але ворог не досяг ні однієї, ні іншої мети. Він лише нас ще більше згуртував та вкотре довів, що разом – ми сила», – написала Світлана Онищук.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: