Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Термін обговорення проєкту нової редакції Статуту Калуської громади продовжено

Переглядів: 183

Калушанам пропонують долучатись до обговорення та розміщувати й надсилати пропозиції

5 січня 2021 року на офіційному сайті міської ради за посиланням http://kalushcity.golos.net.ua/?p=proekty_rishen&sp=single&id=5031 розміщено проєкт рішення міської ради «Про Статут Калуської міської територіальної громади», яким пропонується затвердити нову редакцію Статуту, повідомляє «Калуш ФМ» з посилання на пресслужбу Калуської міської ради.

З метою залучення громадськості до вирішення питань місцевого значення, відповідно до розпорядження міського голови від 14.01.2021 року № 10-р «Про організацію проведення громадського обговорення проєкту Статуту Калуської міської територіальної громади», в розділі «Електронні консультації з громадськістю» офіційного сайту було розміщено проєкт вищевказаного рішення https://consult.e-dem.ua/npas/192.  

Оскільки за результатами обговорення впродовж періоду з 14 по 25 січня на електронну адресу структурних підрозділів міської ради надійшла мала кількість пропозицій, а в розділі «Електронні консультації з громадськістю» офіційного сайту пропозицій в коментарях не було, то підписано розпорядження міського голови про продовження строку громадського обговорення до 12 лютого 2021 року. 

Калушанам пропонують узяти участь в обговоренні цього проєкту рішення та самого Статуту і розміщувати пропозиції за посиланням https://consult.e-dem.ua/npas/197.

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Статутом повинні регулюватись цілий ряд питань місцевого значення (проведення загальних зборів громадян, порядок внесення місцевих ініціатив, проведення громадських слухань, місцеві петиції, громадський бюджет тощо).

Пропозиції щодо внесення змін до проєкту Статуту та зауваження можна також надсилати на електронні адреси: politkalush@ukr.net – відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Калуської міської ради та kalush-rada@ukr.net –  відділ організаційно-правової роботи ради (з приміткою в листі «Пропозиції до Статуту Громади») до 12 лютого 2021 року.

Схожі матеріали за тегами: Статут Калуська ТГ обговорення

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: