Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Цієї осені на Прикарпатті одружилися понад дві тисячі пар

Переглядів: 183

Попри війну, українці закохуються і одружуються. Цієї осені в Івано-Франківській, Закарпатській, Тернопільській та Чернівецькій областях з’явилося 5 996 нових сімей.

Про це повідомили в Південно-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції, інформує «Калуш ФМ».

В Івано-Франківській області відділи ДРАЦС зареєстрували 2 006 шлюбів, 434 пари скористалися послугою «Шлюб за добу», у Закарпатській – 1 739, 223 – шлюби за добу, на Тернопільщині одружилися 1 343 пари молодят, з них 241 пара скористалася послугою «Шлюб за добу», у Чернівецькій області зареєстрували 908 шлюбів, 86 з яких – за добу.

Нагадуємо, що Кабінет Міністрів України спростив укладення шлюбів під час воєнного стану. Зокрема, термін реєстрації шлюбу скорочується у зв’язку з безпосередньою загрозою для життя. 

Окрім того, в умовах воєнного стану наречені можуть укласти шлюб онлайн, якщо хтось із них або обоє – військовослужбовці. Уряд дозволив реєструвати шлюби з військовослужбовцями без їхньої присутності. У таких випадках наречений (наречена) подає заяву про державну реєстрацію шлюбу безпосередньому командиру (керівнику), який засвідчує справжність підпису на заяві та забезпечує її передачу до відділу державної реєстрації актів цивільного стану. Така заява одночасно є підтвердженням згоди на шлюб.

Схожі матеріали за тегами: Прикарпаття одруження осінь статистика

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: