Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Франківську відкрилася виставка унікальних фото, розсекречених документів і мап УПА (ФОТО)

Переглядів: 921

В Івано-Франківському краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки «Українська повстанська армія: відповідь нескореного народу», сформованої на основі документів Українського інституту національної пам’яті за підтримки обласної державної адміністрації.

Оглянути представлені експозиції прийшли Володимир Федорак та Володимир Джигіта, а також десятки поціновувачів мистецтва області.

До уваги глядачів експоновано унікальні фотографії, розсекречені документи, мапи та інфографіка.

Як зазначають організатори заходу, проект акцентує увагу на збройному опорі українських націоналістів Радянському Союзу та нацистській Німеччині.

«За своїм змістовним наповненням дана виставка є унікальною. Всі представлені відомості та експонати вкотре нагадують нам про нелегку долю українського народу. Проте, вони наглядно демонструють незламність духу справжнього патріота своєї держави», – зазначив під час виступу начальник управління культури, національностей та релігій ОДА Володимир Федорак.

Начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Володимир Джигіта поінформував присутніх про те, що дана виставка впродовж трьох тижнів перебуватиме в обласному центрі, а відтак впродовж цього та наступного років експонуватиметься у кожному з 14 районів області.

«Звичайно, що свою історію потрібно знати та цікавитися нею. Тому ми розробили план згідно з яким виставку матимуть змогу подивитися усі прикарпатці, насамперед підростаюче покоління. Адже в час, коли в Україні ведеться неоголошена війна, є випадки викривлення як історії сьогодення, так і минулого. Саме тому ми прагнемо, щоб діти, учні, студенти були відкритими до нових знань та сприймали історію такою, якою вона була насправді», – додав Володимир Джигіта.

Схожі матеріали за тегами: Франківськ виставка УПА документи

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: