Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші розпочався дитячий турнір з волейболу

Переглядів: 1882

27 листопада в ігровому залі ФСК «Нафтохімік» відбулося урочисте відкриття традиційного волейбольного турніру серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Калуша і Калуського району.

Турнір присвячений до Дня святого Миколая, а призи учасникам забезпечили профспілки «Карпатнафтохім».

Цьогоріч виявили бажання взяти участь у цих змаганнях 15 юнацьких команд, з яких сім з міста і вісім з району. Про це повідомляє «Нафтохімік-Калуш».

27 листопада в ігровому залі ФСК «Нафтохімік» та спортивному залі Калуського ліцею №10 були зіграні стартові матчі першого етапу змагань. Серед міських команд, які в одноколовому турнірі виборюють дві путівки до фіналу, лідерство захопили волейболісти Калуського ліцею №10. Вони у трьох матчах, які зіграли здобули перемоги.

Команди загальноосвітніх навчальних закладів Калуського району поділені на дві групи, до яких ввійшли по чотири колективи. До фіналу турніру виходять тільки переможці групп.

Після зіграних сільськими командами матчів першого туру по одній перемозі в першій групі здобули волейболісти Підмихайлівського НВК І-ІІІ ст. і Добровлянського НВК І-ІІІ ст. У другій групі лідерство захопила команда Кропивницької ЗОШ І-ІІ ст., яка виграла два матчі.

Два фіналісти турніру серед команд загальноосвітніх навчальних закладів Калуського району визначаться 6 грудня, коли пройдуть матчі другого туру групових змагань.

Команди загальноосвітніх навчальних закладів міста Калуша ще змагатимуться між собою 29 листопада та 11 грудня. Фінал і церемонія нагородження переможців і учасників дитячого волейбольного турніру його організатори запланували на 18 грудня, щоб учням вручити призи і подарунки напередодні свята Миколая Чудотворця.