Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші споруджують перші десятиповерхівки (ФОТОФАКТ)

Переглядів: 326

  У Калуші продовжують будівництво перших десятиповерхівок у Калуші. Два десятиповерхові будинки вже майже готові. На старті третій позаду каплички св. Анни. В проекті ще дві черги біля «Автосервісу».

Про це повідомляє Калуш Урбаністичний.

Окрім того, що це перші калуські десятиповерхівки, це також перші багатоповерхівки з темним віконним профілем та з теплою облицювальною цеглою. Для Калуша це новий досвід в житловому будівництві.

Особливістю новобудов є плоский дах. Вперше за останні 30 років житлова багатоповерхівка не матиме шатрової покрівлі.

Попередньо земельна ділянка (0.8 га) розглядалася як найоптимальніше місце для зведення нового торгово-розважального центру чи просто великого двоповерхового торгового центру з продуктовим супермаркетом. Ділянка навіть була кілька років до заходу «Яровиці» (2017) обнесена будівельною огорожею, але недовго.

До 80-их рр. на даній ділянці розташовувалися приватні обійстя та фруктові сади. Проте в ході розбудови спального району поряд та будівництва проспекту все було знесено. Залишилися лише старі плодові дерева. Каплички теж не було. Її побудували знову (після знесення в радянські часи) в кінці 90-их з підпорядкуванням УГКЦ.

Схожі матеріали за тегами: Калуш десятиповерхівки

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: