Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У листопаді прикарпатці оформили понад 12,6 тисяч паспортів

Переглядів: 284

Уперше з початку року міграційники відзначають зниження попиту громадян на оформлення закордонних паспортів. У листопаді в регіоні оформлено 8 985 паспортів громадянина України для виїзду за кордон, що на 2 тисячі документів менше, ніж у жовтні. Про це повідомили в Міграційній службі в Івано-Франківській області, інформує «Калуш ФМ».

Аналіз відвідування територіальних підрозділів міграційної служби у листопаді також засвідчує, що порівняно з жовтнем так само спостерігалося зниження затребуваності людей в оформленні національних паспортів громадянина України.

Упродовж місяця, що минув, громадяни оформили 3 673 ID-картки (для порівняння: у жовтні – 4 288 документів).

Отже, у листопаді в Івано-Франківській області громадяни оформили загалом 12 628 біометричних паспортних документів.

На сьогодні у штатному режимі працюють усі територіальні підрозділи міграційної служби Івано-Франківської області. Тут надають послуги громадянам з усіх регіонів України незалежно від місця реєстрації людей.

У всіх територіальних підрозділах УДМС в Івано-Франківській області працює сервіс «Електронна черга».

Зареєструватися в електронну чергу можна на сайті ДМС України за лінком: https://dmsu.gov.ua/services/online.html. Також прийом громадян проводиться у порядку «живої черги», яка щодня формується власне громадянами.

На сайті ДМС України є електронний сервіс «Перевірка стану оформлення документів» https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html. Сервіс працює для того, щоб з його допомогою дізнатися про стан готовності документа.

 

Схожі матеріали за тегами: МС паспорт листопад статистика

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: