Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Новицькій громаді відзначили 30-у річницю Незалежності України (ФОТО)

Переглядів: 331

22 серпня Новицька громада розпочала святкування 30-ї річниці Незалежності України. Цього дня відбулася святкова програма «Ти у мене єдина». В урочистостях взяла участь голова Калуської райдержадміністрації Жанна Табанець.

Вітаючи Новицьку громаду з 30-ю річницею з часу проголошення Дня Незалежності, Жанна Табанець підкреслила, що за 30 років Незалежності Україна  пройшла складний шлях, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на сайт Калуської РДА.

«Ми знали і піднесення, і розчарування. Проте завжди  робили все від нас залежне для відродження України, бо розуміли, що ми є творцями держави і несемо відповідальність за її майбутнє перед наступними поколіннями. Найголовніший підсумок років Незалежності очевидний для нас і всього світу: Україна як держава відбулася остаточно і безповоротно. У центрі Європи постала і утвердилася суверенна країна, з волелюбним народом, здатна відстоювати свою свободу, гідність, захищати свій суверенітет і соборність. Ми з гордістю  заявляємо: Держава наша є! Держава наша буде!» – акцентувала Жанна Табанець.

Під час урочистостей була мистецька програма. Різножанрові та запальні виступи артистів, народно-аматорських колективів із старостинських округів Новицької громади не залишили байдужим нікого.

Доповнили художню програму і гості із сусідніх громад – Войнилівської, Верхнянської та Калуської. На стадіоні були розгорнуті палатки від старостинських округів, де новичан та гостей частували українськими стравами. Позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цієї гарної літньої днини на урочистості.

Святкування відбулося на славу, бо зібралися усі, хто працює заради добробуту громади, для розбудови України, хто народився тут і живе й гарними справами славить свій рідний край.

Схожі матеріали за тегами: Новиця День Незалежності святкування

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: