Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У січні прикарпатці оформили понад 13 тисяч біометричних паспортних документів

Переглядів: 214

Порівняно з попереднім місяцем у січні в Івано-Франківській області спостерігалося збільшення попиту громадян на оформлення біометричних паспортних документів. Упродовж місяця людям оформлено понад 13 тисяч біометричних паспортних документів.

Зокрема, у січні оформлено 9 861 паспорт громадянина України для виїзду за кордон (у грудні минулого року – 8 104 документи) і 3 662 національні паспорти громадянина України у вигляді ID-картки (минулого місяця – 3496), інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Міграційну службу Івано-Франківської області. Не зважаючи на досить часті тимчасові призупинення надання адміністративних послуг, що було пов’язано з сигналами про повітряну тривогу, а також у зв’язку з випадками вимкнення електропостачання територіальні підрозділи надали адміністративні послуги усім відвідувачам.

На сьогодні у штатному режимі працюють усі територіальні підрозділи міграційної служби Івано-Франківської області, які надають послуги громадянам з усіх регіонів України незалежно від місця реєстрації людей.

Також у Міграційній службі звертають увагу на те, що у всіх територіальних підрозділах УДМС в Івано-Франківській області працює сервіс «Електронна черга».

Зареєструватися в електронну чергу можна на сайті ДМС України за лінком: https://dmsu.gov.ua/services/online.html. Крім того, прийом громадян проводиться у порядку «живої черги», яка щодня формується власне громадянами.

На сайті ДМС України є електронний сервіс «Перевірка стану оформлення документів»: https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html. З його допомогою можна дізнатися про стан готовності документа.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: