Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У «Ґудвеллі Україна» привітали 40 співробітників, які працюють у компанії 10 та 15 років

Переглядів: 286

У провідній агрокомпанії краю «Ґудвеллі Україна» є традиція вшановувати співробітників, які перетнули 10- та 15-річну поділку тривалості роботи в колективі. Їх називають «ювілярами». Щороку в грудні їх збирають разом і вітають.

Минулі два роки не було можливості зібрати весь колектив через карантин, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на пресслужбу компанії, а цього року на заваді став воєнний час. Проте, кожного і кожну привітали найближчі колеги та керівники та побажали ще не один раз відсвяткувати ювілей.

«Дякую вам за наполегливість, віру в успіх цього бізнесу, за те, що ви не просто ходили на роботу, а кожного дня вставали з твердим наміром реалізувати задумане, — такими вітальними словами звернулася до присутніх Ірина Чарковська, фінансова директорка «Ґудвеллі Україна». — Ми знаємо, що за ці роки у вас були піднесені дні й не дуже, що часом було важко, проте ви продовжували рухатися вперед навіть через перепони. І саме ваша праця привела нас сьогодні сюди. Тому бажаю всім нам ще не раз зустрітися в такому колі й разом згадати всі пам'ятні моменти в нашій роботі».

Цьогоріч – це 40 людей, 30 з яких працюють 10 років, а решта – 15 років. Серед них – представники таких відділів як будівельний, тваринництво, дільниця приготування кормів, рослинництво, безпека, адміністрація.

Під час зустрічі згадували, як починали працювати в компанії, які тоді були умови і яка разюча різниця зараз: компанія розвинулася і робить багато для того, щоб місце роботи було комфортним, і щоб люди мали можливість розвиватися. Безумовно, саме ці люди й створили компанію такою, як вона є сьогодні, і для кожного це важливий день, ніби нова точка відліку в розвитку кар’єри.

На завершення всім бажали мирного неба, міцного здоров'я і щоб робота в компанії приносила задоволення і можливості досягати бажаного.

Схожі матеріали за тегами: «Ґудвеллі Україна» ювіляри вітання

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: