Радіо КалушFM (050) 66-56-321 (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Ворохті завершився 650-кілометровий піший марафон на підтримку дітей-сиріт (ФОТО)

Переглядів: 293

Цими вихідними у селищі Ворохта завершився піший марафон «Ходотон-2018» на підтримку дітей-сиріт України. Як відомо, він розпочався у Києві 10 червня і закінчився 4 серпня у Карпатах.

Щодня волонтери пішки долали близько 15 км для того, аби привернути увагу до потреб сиріт та необхідності їхнього інтегрування в суспільство. Дорогою команда волонтерів відвідувала інтернатні заклади й будинки сімейного типу, де спілкувалися з дітьми та ділилися особистим досвідом, повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.

На фініші з привітальним словом до учасників марафону звернулися директор департаменту освіти, науки і молодіжної політики обласної державної адміністрації Віктор Кімакович та начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Іван Ковалик. Вони висловили подяку організаторам та всім учасникам даної тривалої акції, а також акцентували увагу на важливості всебічної підтримки дітей-сиріт як з боку держави, так і громадського сектору.

«Ходотон» приурочений 25-річчю діяльності нашої організації. За весь цей час ми зустрілися із багатьма тисячами дітей, які теж потребують батьківської ласки й турботи. І я пишаюся тим, що перша генерація дітей-сиріт, якими опікувалися ми, стала вихователями другого покоління. І тепер це друге покоління вже допомагає нам виховувати третє», – розповіла організатор марафону Руслана Вжесневська.

Довідка

25 років тому Руслана Вжесневська заснувала «Help Us Help The Children» (HUHTC) та МБФ «Нове покоління» – канадська організація, яка здійснює гуманітарну допомогу дитячим будинкам по всій Україні, організовує табори для дітей-сиріт та підтримує випускників інтернатів морально та матеріально. Від початку проекту, 25 років назад, понад 11 тисяч дітей оздоровлювались та розвивались в літніх та зимових таборах, що позитивно вплинуло на їхнє життя. Протягом останніх двох місяців команда «ХОДОТОНУ» назбирала більш як 160 000 доларів CAD, які буде спрямовано на фінансування Літнього табору- 2018 та інших проектів.

Схожі матеріали за тегами: Ворохта Київ Ходотон марафон діти-сироти

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: